• Обновено
Основни Работи За Домаќинството Четкани Никел Решетката За Зачини Организатор Широк

Основни Работи За Домаќинството Четкани Никел Решетката За Зачини Организатор Широк

DEN 604.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ова елегантно и разноврсно парче за организација на кујната е модерно едноставен начин за разградување на вашата плоча, оставата, чајната кујна, работниот простор или занаетчискиот агол. Чувајте зачини, чај, зачини или занаетчиски материјали во лесна за пристап до лизгачка корпа за складирање. Елегантниот, четкан никел беспрекорно ќе се врзе со сите кујнски апарати, а отворениот дизајн овозможува брзо да се идентификуваат сите предмети внатре. Наредете стилски тегли за зачини, материјали за резервации за отпадоци, кујнски прибор и украсни акценти во фиоката за привлечен дисплеј. Организаторот на зачини е направен од четкан никел и има димензии 14" W x 10.25" D x 2.5" H. оваа елегантна решетка за зачини има челична конструкција обложена со никел со полу-сатенска завршница и отстранлива пластична облога во целосно продолжена лизгачка корпа. Компактен организатор на никелирани челични зачини со отстранлива пластична облога и целосна продолжена лизгачка корпа. Стилски распарчете ја вашата кујна или работен простор со овој елегантен организатор на никел со четка. Никелиран челик со отстранлив пластичен лагер. 14 "В х 10.25" Д х 2.5 " Ч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Леснотија Женски Обични Ленени Панталони Растеглива Широка Нога Повлечете Фустан Панталони Панталони За Жени

Жени Лабави Фит Девет Четвртини Панталони Лето Еднобојно Слабеење Дишење Еластични Панталони Со Висок

DEN 2.33

Калифорнија Костими Инкантазија Гламур Вештерка Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, И

Костими во калифорнија Сето тоа блеска не е злато Тоа може да биде само гламурозна вештерка Нашите Возр�

DEN 479.52

Женски Чизми До Глуждот Буци Зимски Чизми Шилести Пети Високи Потпетици Лесни Модни Чизми Дами Чевли Поштенски Обични Црни 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Зимски Чизми, Чизми Со Високи Потпет�

DEN 591.84

Ступел Индтрис Црна Мачка Празнични Празнични Светла Божиќен Дизајн На Миленичиња до јуни Ericка Вес

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

DEN 2.00