• Обновено
Барикада Перформанси Очила За Сонце-Чад Леќа Сива

Барикада Перформанси Очила За Сонце-Чад Леќа Сива

DEN 319.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Барикадата гаргојлс наликува на класичен навигатор, но е измамливо заштитна, со леќи што ги исполнуваат ansi Z871.1+ ударни и оптички стандарди, КАКО и ansi Z87.1+ барања за задржување на објективот. Како и кај Сите Гаргојли Заштита+ очила за сонце, страничната покриеност е малку помала ОД ANSIZ87.1+ стилови, што ја максимизира разноврсноста за широк спектар на прилики за употреба. Сите леќи На Гаргојл се балистички оценети за да ги исполнат ИЛИ надминат ANSI Z87. 1+ влијание и оптички стандарди и имаат антирефлектирачки и олеофобични третмани за да ја одбијат водата, да се спротивстават на размачкувањето и да го олеснат чистењето. АНСИ З87. 1 оценет. Олеофобна (не размачкана) леќа. G шарка за заклучување/рамка за отпорност на удар. Protection / УВБ заштита. Антирефлексивен слој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Женска Боја Блокирана Дуксерка Заштеда На Дуксер Печатење Пуловер Со Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Врвки Плус Големина

24 "Должина : 72см / 28 П4 : дали изгледа токму како сликата? А4 : Да, малата разлика во бојата треба да биде приф

DEN 2.33

Енергетска Суспензија Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Одговара: 2010 - CHEVROLET КАМАРО, CHEVROLET CAMARO

Енергетска Суспензија 10 Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Енергија Суспензија 10 Chevy Camaro

DEN 2932.96

Божиќна Облека и Додатоци за Тејиоџио Се Занимава Со Зимска Топла Боја Со Кружен Врат Џеб Со Долги Ракави Долг Фустан

Tejiojio има за цел веднаш да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник...

DEN 0.67

Дете Деца Бебе Девојки Момчиња Лето Памук Лен Виножито Краток Ракав Маица Блузи+ Шорцеви Облека Сет В 110

2" Половината : 36см / 14.5"шорцеви должина : 25см / 9.Големина : 70 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18.3" �

DEN 2.67