• Обновено
Лументо Пешачки Чевли За Жени Мрежести Патики Спортски Чевли За Трчање На Отворено Лесна Мемориска Пена Нелизгачка Врвка Розова 4.5

Лументо Пешачки Чевли За Жени Мрежести Патики Спортски Чевли За Трчање На Отворено Лесна Мемориска Пена Нелизгачка Врвка Розова

DEN 319.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Откако ќе ја поминете дневната работа со овие чевли, можете да ги одржувате нозете свежи и удобни. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Дизајн на чипка за прилагодување на совршено вклопување. Лесно Се Лизга : Силуета Со Низок крој, лесна за ставање и полетување, ве тера да се движите многу слободно. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Женската атлетска патика обезбедува амортизирање и потпорен ефект за стапалата, го ублажува притисокот при одење и трчање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67