• Обновено
3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

DEN 1839.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 2005-2010 КАГУ ГРЕЈ Р1-3Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата КАГУ За Сите Временски Услови се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазни и миризливи гумени подни душеци, Нашите Подни Душеци Од Серијата КАГУ се направени со иновативна, уникатно дизајнирана трислојна структура. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. ЗА разлика од традиционалните подни душеци со големи тежини, комерцијален гумен изглед; 3д Макспајдер прилагодени подни душеци се револуционерна внатрешна заштита за вашите возила со иновативна, уникатна трислојна структура-дигитализираниот тродимензионален дизајн измерен до точни контури на кабината на вашето возило за заробување неред и излевање сепак, патентираната подлога против лизгање ги одржува душеците на место без да му наштети на оригиналниот Тепих-Избор на стилски јаглерод текстура на влакна гумена површина или класична јамка ткаенина површина - sku : 000grp-Uace2000 одговара изберете : 2005-2007 џип гранд чироки ларедо/колумбија/слобода 2008-2010 џип гранд чироки ларедо и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата