• Обновено
Кингстон Месинг КС3197АЛ Свртете Ја Славината За Филтрирање На Вода, Четкан Месинг

Кингстон Месинг КС3197АЛ Свртете Ја Славината За Филтрирање На Вода, Четкан Месинг

DEN 351.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дозволете оваа славина да обезбеди моментална, кристално чиста вода за пиење додека го намалува пластичниот отпад. Designedономски дизајниран, ќе ја подобри традиционалната тема на вашата кујна додека додава функционалност. Користете со систем за филтрирање вода под шалтер. Цврст месинг материјал за издржливост и сигурност. Кертриџот за керамички диск без капка. Рачката со една рачка ги исполнува упатствата НА АДА. 1/4 вклучете/ИСКЛУЧЕТЕ го механизмот за контрола на водата. Монтирање на палубата инсталација со една дупка. 2.0 ГПМ/7.6 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 1/4 " влез за компресија. 3 "висина на инсталирање на стеблото, може да се инсталира на работни површини дебели до 2-1/2". 10-13/16" излив висина. Завршница отпорна на корозија. Дизајн на ладна вода со еден влез. Не треба да се користи со системи за обратна осмоза.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата