• Обновено
Линон Дома Декор Ромска Област Килим Колекција, Јаглен и Сива, 5.25'7'

Линон Дома Декор Ромска Област Килим Колекција, Јаглен и Сива, 5.25'7'

DEN 1555.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ромската Колекција е исполнета со модерни пресврти на геометриски обрасци и покажува големо внимание на деталите со врежани дизајни. Колекцијата има неутрална палета на бои за да создаде совршен завршен допир во секоја просторија. Големина На килим( Стапки) : 5,25 'х 7'. Моќна Конструкција. Преоден Стил. Направено од 100% Полипропилен. Поддршка : Акција Назад. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина со голема големина на кожни панталони за џогер од кожен џогер

Фармерките на Софија го прават тоа повторно! Засекогаштрендовите панталони со џогер сега се завршени в�

DEN 599.36

Многу loveубов од девојки без зборови, џемпер од ракав и цветни печатени нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-16

Овој симпатичен сет со две парчиња се состои од горниот и долниот дел Врвот е пулвер со долг ракав со раф

DEN 1.33