• Обновено
Бздаиси Тикток Дуксер Со Долги Ракави-Трендовски И Удобен За Деца И Тинејџери

Бздаиси Тикток Дуксер Со Долги Ракави-Трендовски И Удобен За Деца И Тинејџери

DEN 239.68

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тикток дуксер, дуксер со долги ракави, качулка за деца, детска облека, трендовски дуксер, популарен дуксер, печатен дуксер, качулка за филмска тема, дуксер ЗА ТВ драма, качулка за анимација, качулка за стрип тема, дуксер за игри, качулка За славни Личности На Интернет, моден дуксер, секојдневен дуксер. Опции Со повеќе Големини : Покриваат опсег од 110 см до 170 см, погоден за деца од различни возрасни групи. Живописни Цртани Модели : Извонредните и живи цртани модели ја подобруваат разиграната привлечност, привлекувајќи ја наклонетоста на децата. Удобна Ткаенина : Изработена од врвни материјали, мека и пријателска за кожата, обезбедувајќи најголема удобност за децата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата