• Обновено
Плус големина Женски Стречи Квадратни Деколте Со Краток Ракав Фустан Нежно Розова Пенливи Дизајнер Печати Линија Елегантен Макси Фустан

Плус големина Женски Стречи Квадратни Деколте Со Краток Ракав Фустан Нежно Розова Пенливи Дизајнер Печати Линија Елегантен Макси

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Светилиштето Нежно Розев Пенлив Дизајнерски Фустан со Принт срдечно ве поканува на лето пијалоци на тревникот или ноќно излегување во градот и украдени бакнежи во градината! Свежа И мала тежина Слинки ткаенина го обликува овој фустан со флертувачки проток. Удобен фитинг врв со кратка, долга или без ракави завршница е совршен натпревар за долго лелеаво здолниште за да го завршите овој суштински летен изглед. Достапно во прилагодливи должини Од МАЛИ ДО ХХ-Долги во големини Мали Средни Големи Екстра Големи 0х 1х 2х 3х 4х 5х 6х 7х 8х и 9х! Мерењата на должината се земаат од врвот на рамото надолу. Моделите и боите се само приближни и ќе се разликуваат од парче до парче поради големината, компјутерскиот монитор и многу бои. * Произведено во САД • * Бренд : Светилиште • • Слинки ткаенина. • Машина за перење. **Мерењата секогаш се прават неиспружени**. Приближни Мерења : . Мала Должина= 46". Стандардна Должина=50/52". Висока Должина= 56". Екстра Висока Должина= 60". Мали : Градите : 28 " - Колковите(appx) : 38". Средно : Градите : 34 " - Колковите(appx) : 42". Голем : Градите : 38 " - Колковите(appx) : 48". Екстра Голем : Градите : 40 " - Колковите(appx) : 52". 0x : Градите : 44 " - Колковите(appx) : 58". 1x : Градите : 48 " - Колковите(appx) : 62". 2x : Градите : 52 " - Колковите(appx) : 66". 3x : Градите : 56 " - Колковите(appx) : 70". 4х : Градите : 60 " - Колковите(appx) : 74". 5x : Градите : 64 " - Колковите(appx) : 78". 6х : Градите : 68 " - Колковите(appx) : 82". 7х : Градите : 72 " - Колковите(appx) : 86". 8х : Градите : 76 " - Колковите(appx) : 90". 9х : Градите : 80" - Колковите (appx) : 94 " овој макси фустан со плус големина што го врти окото дава непосредна изјава во моментот кога ќе влезете во собата! Искористете го моментот и направете го ваш во нашиот 100% Слинки Нежно Розев Пенлив Дизајнерски Фустан за Печатење! Стил со наредени блок потпетици и соодветна чанта со вкрстено тело.Линиски фустан со Квадратен Врат и кратки ракави,Растеглив,Удобен,Должина на Подот,Мала Тежина,меки Секојдневни Долги Фустани. Приближни Мерења : : Стандардна Должина=50/52 "Мерења : 8x : Градите : 76" - Колкови (appx) : 90 ве Молиме проверете ги мерењата пред купувањето. Машинско перење-Гордо направено во САД Од Вредни Жени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Изведба на Urbaneенски жени модерни прилагодени вклопувачки џебови отпорни на избледени извлекуваат чистач на туника, стил 9047

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност Удобн�

DEN 447.52