• Обновено
Белатера Дома 82. во. Двоен Мијалник Суета-орев-крем мермер

Белатера Дома 82. во. Двоен Мијалник Суета-орев-крем мермер

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дајте му на вашата бања луксузен изглед со оваа рачно изработена суета за бања, со мазни, богати завршетоци и сјајна конструкција на дрво. Овој кабинет за бања ќе го подобри вашиот традиционален декор за бања со антички стил и класична привлечност. Карактеристики сложени детали за листот акантус и скролувани стапала. Прекрасен 3/4"дебелиот рачно полиран мермерен врв го комплетира изгледот. Димензија на суета : 84, 9 Wx23, 6 Dx36 H, Бреза, Среден орев, Крем Мермер, бел керамички мијалник, хардвер За завршна обработка Од антички месинг, Претходно дупчат со 3 дупки-8 инчи. централна славина, Славина и огледало не се вклучени, Мало Собрание Бара Белатера Дома 82.7 во. Двоен Мијалник Суета-орев-крем мермер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84