• Обновено
Комерцијален Готвач CHM660B 0. ку. фт. Микробранова Печка, Ват Контра Врв Ротациона, Црна

Комерцијален Готвач CHM660B 0. ку. фт. Микробранова Печка, Ват Контра Врв Ротациона, Црна

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој Комерцијален Готвач 0.6 Кубни. Фт. Микробранова Печка Е вашето решение за загревање на вкусни јадења и пијалоци. Уживајте во 6 нивоа на моќност во микробранова печка, тајмер од 30 минути и сигнал за крај на готвењето. Оваа микробранова печка ОД 600 W има рачка за држење и механички контроли за бирање. Со компактни димензии од 17,75 "х 12,5" х 10,25 " и тежина од 23,1 килограми., оваа црна микробранова печка ќе изгледа стилски и елегантно во вашата кујна и дом. Уживајте во греење и повторно загревање на замрзнати оброци, остатоци, земање, пијалоци и други вкусни задоволства. Кујнска плоча микробранова печка за подготовка на грицки, загревање на синоќешните остатоци или подготовка на храна. Издржлива силна конструкција со црн преден дисплеј и кабинет за компактна издржливост. Лесно за фаќање рачка од типот на зафат за отворање и затворање на вратата. Механичките, ротирачки контроли за бирање го прават одличен за оние кои бараат едноставна, основна работа. Брзината и Одмрзнувањето на Тежината овозможуваат повеќекратна употреба во кујната. Изберете Го Вашето Ниво На Моќност Шест нивоа на моќност направете ја оваа микробранова печка погодна за различни задачи за готвење. Омекнете путер или чоколадо на долните поставки, повторно загрејте ја храната или одмрзнете го зеленчукот на средните нивоа на моќност и користете ги високите поставки за потешки задачи за готвење како подготовка на замрзната вечера. Бирајте го во механичкото бирање контролите се неверојатно лесни за употреба, а особено добри за постарите граѓани, луѓето со оштетен вид или секој што сака да го одржува едноставно и бара алтернатива на електронските контроли што се наоѓаат на многу од денешните мали апарати. 30-минутен тајмер помага да се одржат работите безбедни; корисникот не може случајно да внесе подолго време за готвење. Ниско Одржување Покрај неговата компактна големина, единицата е лесна за чистење и бара минимално одржување. Отстранливата стаклена плоча може да оди во машина за миење садови, и не постојат електронски контроли за дефект. Ова исто така значи дека единицата не троши електрична енергија кога не се користи и нема сјај од електронски дисплеј за нарушување на спиењето доколку се користи во студио или студентска соба. Димензии на единицата( W x d x H) : 17,75 x 12,5 x 10,25 инчи. Тежина на единицата : 23,1 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28