• Обновено
Инктастична Дијадема 1 Роденден Принцеза Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Дијадема 1 Роденден Принцеза Подарок Бебе Девојка Боди

DEN 319.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Симпатична розова дијадема преполна со печатени накит и искри 1-ви РОДЕНДЕН ПРИНЦЕЗА Бебе Боди. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Tiara 1 Роденден Принцеза Новороденче Краток Ракав Боди Женски Бели & Хедер w/ Уши 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. круна искра самовила пинккарткидс едно парче новороденче ползавец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00