• Обновено
Спортови на отворено Празно Капаче Спортска Капа Лето Трчање На Отворено Тренинг За Капа За Сонце Крема За Сончање Брзо Сушење Празна Горна Капа

Спортови на отворено Празно Капаче Спортска Капа Лето Трчање На Отворено Тренинг За Капа За Сонце Крема За Сончање Брзо Сушење

DEN 207.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за производот : . Опис : . Ова е одличен летен додаток за спортување, Како Што Се Тенис и Голф, а исто така и забавен предмет за фенси активности за облекување, како што се голф во паб и забави. Сите визири имаат прилагодлив ремен за да можете да го вклопите во сопствената големина на главата. Тип : Унисекс Жени Маж Голф Спортски Штитник За Сонце Капи Бејзбол Капи. Материјал : мешавина од памук. Боја : црна, бела, розова. Одговара На Обемот На Главата : прибл.54-63см (21-25 инчи) лесен дизајн е намалување на вежбата, светлосната глава со нулта капа, лесно инсталирана. Проширете ги двојните ленти за заштита од силика лепак, блокирање во окото, стабилизирање на солидарноста не е лесно да падне. Проток линија тип дизајн, а не да им даде на сонцето мулти-авион додека визуелното поле. Промени во лакот, повеќе опремени со преглед и носат поудобна шапка и не паѓаат и го подобруваат ефектот на блокирање на пот. Текстурата е деликатна и мазна, ви дава бебе мека наклонетост и брзи суви перформанси, ткаенината не се држи до кожата, носи сува и удобна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата