• Обновено
Живописни Перформанси Турбополнач Нафта Линија За Напојување Нога Должина

Живописни Перформанси Турбополнач Нафта Линија За Напојување Нога Должина

DEN 2080.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Живописни Перформанси Претходно Склопените Склопови на Цревата се обложени со ТЕФЛОНСКИ И совршени за широк спектар на апликации, вклучувајќи гориво, масло, НОС, течност за ладење и многу повеќе. Овие професионално склопени линии имаат фитинзи за стегање што се инсталираат со помош на хидраулична алатка за стегање за поврзување без истекување и секое склопување на цревото е тестирано на неговиот номинален работен притисок. Достапни во големини кои се движат од -3 ДО -10 АН. Сите склопови на црева доаѓаат Со Црни Краеви На Елоксирано Алуминиумско Црево. Овие Претходно Собрани Склопови На Црева не треба да се користат во висок притисок, хидраулични апликации.; Универзален Комплет За Нафта. Вкл. - 3 Женски Фитинзи и 4 стапки. Црево. Тефлонски Наредени Нерѓосувачки Челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33