• Обновено
Примарен Комплет За Легура На Погон И Црн Заден Запчаник Со Синџир О-Прстен За Кавасаки К 2004-2005

Примарен Комплет За Легура На Погон И Црн Заден Запчаник Со Синџир О-Прстен За Кавасаки К 2004-2005

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

- Заден Алуминиумски Запчаник направен од 7075 т-6 термички обработен Алуминиум. - Дојдете со жлебови за самочистење. - Сите натпревар оригинална опрема токму за совршено вклопување и големина. -Синџирот ОРМ О-Прстен обезбедува извонредна издржливост и карактеристики на долго абење што го прави совршен за мотоцикли и АТВ. - Карактеристики цврсти чаури со висококвалитетен игла материјал, О-прстени и лубрикант. - Уникатниот дизајн и профилот на ланецот обезбедуваат издржливост и го намалуваат абењето на водилките за синџири и плочите за триење на раката за нишање. - Просечна цврстина на истегнување 7.850 фунти. -Вклучена Е Мастер-Врска во стилот на клип. Комплетите за запчаници го вклучуваат следново. Големина На акции Примарен погонски челичен преден запчаник. Големина На акции Примарен погон легура Заден запчаник. Големина На акции Примарен Погон о-прстен синџир. Предните запчаници се произведуваат Во о.Е. М., спецификации со користење на висококвалитетен стврднат челик. Заден Алуминиумски Запчаник направен од 7075 т-6 термички обработен Алуминиум. Дојдете со жлебови за самочистење. Сите натпревар оригинална опрема токму за совршено вклопување и големина. Синџирот ОРМ О-Прстен обезбедува извонредна издржливост и карактеристики на долго абење што го прави совршен за мотоцикли и АТВ. Карактеристики цврсти чаури со висококвалитетен игла материјал, О-прстени и лубрикант. Уникатниот дизајн и профилот на ланецот обезбедува издржливост и го намалува абењето на водилките за синџири и плочите за триење на раката за нишање. Просечна цврстина на истегнување 7.850 фунти. Вклучена Е Мастер-Врска во стилот на клип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата