• Обновено
Комплет За Изработка На Накит Од Скапоцени Камења, Чипс Од Скапоцени Камења и Мониста со Кординг, 850+

Комплет За Изработка На Накит Од Скапоцени Камења, Чипс Од Скапоцени Камења и Мониста со Кординг, 850+

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Комплет За Изработка На Накит Од Скапоцени Камења прави одличен подарок за себе или за саканата личност. Започнете да создавате свои нараквици, ѓердани и додатоци веднаш надвор од кутијата! Вклучува 24 различни стилови, форми и бои на мониста и чипс од скапоцени камења во погодно пластично куќиште. Бело-црно истегнување на кабелот за различни стилови на дизајн и боја. Спарете се со сопствената колекција на наоди и компоненти за да создадете блескави и уникатни проекти и парчиња накит. Висококвалитетните монистра од скапоцени камења имаат одлична боја и сјај. овој асортиман вклучува различни стилови и форми. 850 + Парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Калифорнија Костими Инкантазија Гламур Вештерка Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, И

Костими во калифорнија Сето тоа блеска не е злато Тоа може да биде само гламурозна вештерка Нашите Возр�

DEN 479.52