• Обновено
Белата Марка Женски Металик Маскиран Пуфер Палто

Белата Марка Женски Металик Маскиран Пуфер Палто

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Белата Марка Женски Метален Пуфер Капут со Вештачко Крзно Исечена Хауба ќе биде вашето ново одење во зимските месеци. Овој пуфер слој е направен од 100% Полиестер за да обезбеди топлина и заштита од студ. Одликувајќи се со предно затворање на патент, два предни џебови со патент и аспиратор од вештачко крзно. Оваа прекрасна јакна е опремена со внатрешни ремени слични на трегер за да може лесно да се носи. Белата Марка Женски Метален Пуфер Капут со вештачко Крзно исечени стилови на Хауба совршено со фармерки или опрема за снег. Вештачко Крзно На Хаубата. Метални Бои. 2 Предни Џебови Со Патент. Поштенски Напред. Внатрешни ремени слични на суспендирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата