• Обновено
Меѓународни Концепти 36 Тркалезна Маса За Продолжување На Висината Со 12 Лист-Недовршен

Меѓународни Концепти 36 Тркалезна Маса За Продолжување На Висината Со 12 Лист-Недовршен

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед. Меѓународни Концепти домашниот мебел ќе го надополни секој декор. Оваа шармантна тркалезна трпезариска маса има челични лизгалки за додавање на вклучениот лист и има конструкција од цврсто дрво со касапски блок за долгогодишна употреба. Цврстата основа на пиедесталот има четири стапки за максимална поддршка и вклучува продолжување од 6" што ви овозможува да ја направите оваа табела со висина на бројачот. Табелата е со димензии 36 "W x 36" D 34.9" H. листот 12 "го проширува горниот дел на масата на 48" D. табелата е недовршена, подготвена за ваш личен стилизирање за да ја надополни вашата замислена трпезарија. Тоа бродови подготвени да се соберат во три кутии.Овој производ ќе ви испрати во повеќе кутии.Собрание Потребно за оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84