• Обновено
Триаголник Керамички Сад За Садење Воздух Ѕид Висечки Декор Сад Одлично За Сочен Држач За Растенија За Кактус Тенџере За Домашен Декор

Триаголник Керамички Сад За Садење Воздух Ѕид Висечки Декор Сад Одлично За Сочен Држач За Растенија За Кактус Тенџере За Домашен

DEN 0.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Атрактивен Дизајн Триаголник е оригиналниот геометриски сад со едноставен, елегантен дизајн кој додава модерен декоративен допир на секој внатрешен простор.Ѕид Жардиниертоа е совршен начин да додадете мали затворени растенија, како што се сочни растенија, воздушни растенија и други затворени растенија во вашиот дом или канцеларија.Оваа прекрасна уметничка ѕидна жардиниера ќе донесе модерен стил и класична елеганција во вашиот дом или двор.Компактен и Лесен големината е идеална големина за воздушни растенија, сукуленти, кактуси или други мали растенија.Вашите мали воздушни растенија никогаш нема да бидат незабележани со оваа привлечна висечка геометриска жардиниера.Виси Декорпоради нивниот современ геометриски дизајн, нашите црни висечки жардиниери изненадувачки ќе се вклопат во секаков вид тема, мотив илиesетика. Осветлете го вашето светилиште со ладен ѕиден декор и зеленило од воздушни растенија што сте горди што ќе ги изложите.Висок Квалитетизработена со висококвалитетна керамичка и позлатена метална жица; овој ѕиден сад може лесно да се обеси насекаде внатре и на отворено.Можете да додадете визуелен интерес за вашите ѕидови со овие држачи за воздушни растенија.Спецификации : Тип : Ѕид Висечки Саден Материјал : Керамичка Боја : Црна, Златна Количина : 1 парчиња големина : 17*10см/6.70*3.93 вонт тежина : 200гр/7.05 озпакување : 1* Ѕид Виси Сад За Садење Атрактивен Дизајн. Триаголник е оригиналниот геометриски сад со едноставен, елегантен дизајн кој додава модерен декоративен допир на секој затворен простор. Ѕид Жардиниер. Тоа е совршен начин да додадете мали растенија во затворен простор, како што се сочни растенија, воздушни растенија и други затворени растенија во вашиот дом или канцеларија.Оваа прекрасна уметничка ѕидна жардиниера ќе донесе модерен стил и класична елеганција во вашиот дом или двор. Компактен и Лесен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3Д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Џип Гранд Чироки 2005-2010, Серија КАГУ

3Д Макспајдер ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 20052010 КАГУ ГРЕЈ Р13Д Макспајдер Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата �

DEN 1839.84

Енергетска Суспензија Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Одговара: 2010 - CHEVROLET КАМАРО, CHEVROLET CAMARO

Енергетска Суспензија 10 Chevy Camaro Црвен Заден Крај Контрола Рака Черупка Сет Енергија Суспензија 10 Chevy Camaro

DEN 2932.96