• Обновено
Ситни златари 10к Жолто Шупливо Злато Лизгање - На Бангл Женски Возрасни

Ситни златари 10к Жолто Шупливо Злато Лизгање - На Бангл Женски Возрасни

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Fjc Finejewelers 10k Жолто Шупливо Злато Лизгање - На Bangle Женски Возрасен Материјал : Примарна-Чистота : 10 K. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 8.25 во. Карактеристика : Шупливи. Производствен Процес : Екструдиран. Материјал : Основно : Злато. Гаранција : Доживотна Гаранција. Ширина На Предметот : 3 мм. Тип На Накит : Нараквици. Тип На Нараквица : Тресне. Материјал : Примарна Боја : Жолта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33