• Обновено
Адидас Возрасни Одговор Борење Чаша За Уши Чаша Капа Брадата Подлога Бои АЕ100Ц

Адидас Возрасни Одговор Борење Чаша За Уши Чаша Капа Брадата Подлога Бои АЕ100Ц

DEN 367.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Останете фокусирани на подлогата во Adidas® Reponse Uphuards кои имаат обликувани чаши за уши, прилагодливи ремени и дизајн со низок профил за непобедлива заштита и удобност преку секој натпревар. Направено имајќи ја предвид удобноста, со 4 прилагодливи ремени за сигурно вклопување што нема да го ограничи движењето. Вбризгување длабоко обликувана внатрешна пластична чаша за уши за заштита на ушите на спортистот за да се обезбедат неговите најдобри перформанси на подлогата. Боја : Канелени/Црни Или Портокалови/Црни. Ае100цин вбризгување обликувана внатрешна пластична чаша за уши мека подлога за брадата и чаша за уво покриена со мека пена прилагодлив дизајн со 4 ремени обезбедува удобен профил на фитлоу, лесен дизајн за ограничено одвлекување на вниманието достапен Во Канелени Или Портокалови 4 Ремени Прилагодлив Дизајн, Винил. Низок Профил И Мека Пена Покритие. Внатрешна Пластична Чаша За Уво Со Вбризгување, Мека Подлога За Брадата И Чаши За Уши Покриени Со Мека Пена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата