• Обновено
Едноставен индустриски дизајн трпезарија кујна маса поставена со две клупи, метална рамка и табла за МДФ, модерен мебел за дома, кафетерија, стан и фарма куќа, потре

Едноставен индустриски дизајн трпезарија кујна маса поставена со две клупи, метална рамка и табла за МДФ, модерен мебел за дома,

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Супер издржлива и цврста - Таблетата е изработена од плоча за еколошка, со совршена технологија на работ, добро изработена и цврста, водоотпорна и анти-крик, многу лесна за чистење. Нозете се изработени од густ челик обложен со тешки прашок, што обезбедува стабилност и издржливост . Дизајн на комплети од 3 парчиња - Овој сет на табели вклучува една табела и 2 клупи. Постојат многу простори под табелата за нозете и клупите можат да бидат избркани уредно под табелата кога не се во употреба, одлична заштеда на простор . Совршена големина - Компактна големина му овозможува на повеќе задачи како маса за појадок/трпезарија за појадок/трпезарија маса , или како биро за студии за пишување/работно место, и тоа е совршено за кујната, трпезаријата, трпезаријата и кафулето. Може да смести 4-6 лица и е идеално место за семејна вечера или мал собир на пријатели . Лесно се склопува - Вклучени детален прирачник за инструкции и вклучени хардварс, го прави супер лесно да се соберат . едноставни, но модерни- -Челичните нозе и таблетата ќе додадат допир на елеганција во собата. Убава, едноставна и стилска . Заштедете вреден простор додека сè уште сте во можност удобно да седнете и да уживате во оброк со пријателите и семејството користејќи ја нашата стандардна маса за трпезариска маса со поставени клупи, изработени со помали простори во умот . Сет за трпезариска маса сет на трпезарија. Комбинира современ и стил на фарма, изработен со врвен квалитет на тешки врамување на железо и густа табла за МДФ . Овој сет за јадење 3 парчиња е комплетно со една правоаголна маса и две клупи за појавување, кои можат да одговараат на 4-6 лица удобно. Информации за производот : Материјал : Метална рамка и MDF табла табела Табела Димензии : 48.82 L "*31.5 W"*2.95 "H Тежина на пакет : 65,26 (lbs) сет вклучува : 1 x табела; 2 x клупа на клупата Тежина на тежина : 220 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84