• Обновено
Дизајнарт Птица Уметност Печатење, 40х30

Дизајнарт Птица Уметност Печатење, 40х30

DEN 480.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За жал, модерен поглед на уметноста на дрвениот ѕид. Некогаш обично ѕидно уметничко парче пронајдено само во рустикални или украсни поставки во стилот на фарма, оваа земја шарм дрво ѕидна уметност лесно ќе се вклопи дури и во најсовремените дизајни. Користејќи Највисок квалитет 6 БОЈА КАНОН УВ Мастило, оваа фарма дрво ѕид уметност вклучува неколку аспекти на парична казна дизајн во една прекрасна парче. Со своето малку видливо зрно од дрво што се појавува низ боите и елегантно завршените рабови, тоа е прекрасен избор за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија, бидејќи е традиционален или модерен простор. Бидејќи секое парче дрво има природни разлики во зрната од следното, секоја од овие дрвени ѕидни уметности е навистина уникатен додаток на вашиот простор. Секоја дрвена ѕидна уметност е 100% рачно изработена Во Канада На Природно борово дрво, користејќи мастило со највисок квалитет што нема да исчезне со текот на времето. Достапно Во Различни големини Ориентација : ХОРИЗОНТАЛНА . Предмет : Земја Шарм Тип : Дрво Ѕид Уметност, Ликовна Уметност, Дрво Ликовна Уметност, Печатење на Плакета. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот со виси комплет вклучен-Материјал : Направен со 100% природно борово дрво . Стил : Фарма-Број На Парчиња : 1 . Врамени : Врамени. Боја : Мулти-Боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84