• Обновено
Примо Џој Врвна Трпезариска Маса, Кедар

Примо Џој Врвна Трпезариска Маса, Кедар

DEN 2879.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трпезариската Маса Примо Џој Топ Вуд Е дизајнирана да биде издржлив и привлечен додаток во вашиот дом. Оваа еспресо трпезариска маса е 64 "долга, 42" широка и 30" висока. 18" вклучен е и лист за да можете да ја продолжите површината на масата за да обезбедите простор за дополнителни гости. Оваа дрвена трпезариска маса е изградена од избрани дрвени предмети и дрвени фурнири. Богата, еспресо-завршена основа и полесен кедров врв ја обезбедуваат Трпезариската Маса Примо Џој Топ Вуд Со привлечен изглед. Оваа трпезариска маса за еспресо содржи елегантни заострени нозе. Цврстите аголни блокови ја обезбедуваат оваа дрвена трпезариска маса со дополнителна стабилност и еластичност. Оваа трпезариска маса за еспресо е дизајнирана имајќи го предвид стилскиот, современ изглед. Трпезариската Маса "Примо Џој Топ Вуд" добро се совпаѓа со другиот домашен мебел Примо (се продава одделно). Примо Џој Врвна Трпезариска Маса, Кедар : Дизајниран да има стилски, современ изглед. Корисно како значителна вечера, дневна соба или канцелариска маса. Изработени од избрани дрвени предмети и дрвени фурнири. Убава еспресо заврши база со полесни завршени кедар врвот. Заострени нозе со цврсти аголни блокови. Добро се совпаѓа со другиот примо мебел (на сликата). 18 " лист е вклучен за додавање дополнителна површина на масата. Димензии (без лист) : 64 "Л х 42" В х 30 " Ч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28