• Обновено
Духови: Духови Ослободен Колекционерско Издание, PlayStation 5, Nighthawk Интерактивни, 812303018664

Духови: Духови Ослободен Колекционерско Издание, PlayStation 5, Nighthawk Интерактивни, 812303018664

DEN 4784.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Духови : Духовите Ослободени е забавна, мултиплеер игра совршена за сите нивоа на вештини. Играјте како Духови Или духови! Четири Протонски пакети кои користат Духови Се обидуваат да фатат уникатни локации кои прогонуваат Духови во асиметрични битки со повеќе играчи (онлајн или офлајн). Како што играчите напредуваат, тие ќе ја отклучат козметиката и надградбите и За Духовите И За Духовите за да ги развијат своите искуства во играта. Изгледот и чувството ќе им овозможат на обожавателите извонредно искуство во универзумот, овозможувајќи им да ги разиграат своите Фантазии што Ги Разгоруваат Духовите. Без разлика дали лови или прогонува, играта е лесна за учење и забавна за совладување!. Играјте асиметрична игра на криенка. Во вистинска форма на минатите титули На Илфоник, оваа титула е поставување на 4v1 каде играчите или ќе играат како дел од тим на нови Духови Или единствен Дух. Уживајте во играта соло или со најмногу четири играчи низ сите платформи преку вкрстена игра. Вклучува онлајн и офлајн режим со еден играч достапен во форма на аи асистирана игра. ● Потопете се во универзумот На Духови Додека заштитувате или прогонувате повеќе уникатни локации во текот на играта. ● Разгорувачи на духови : Ослободените Духови се забавни, пријателски настроени кон семејството и овозможуваат сите нивоа на способност на играчот. ● Лигите или бидете исечени! Играјте со најмногу четири пријатели или соло како нов член на Духови Или Дух во најновиот асиметричен стрелец На Илфоник! ● На иконските филмски актери Дан Ајкројд и Ерни Хадсон им се придружуваат новите фаворити Рахул Коли и Грег Милер за да им го позајмат гласот На Разурнувачите На Духови : Духови Ослободени. ● Пожарникарската куќа е вашиот Центар За Разгорувачи На Духови,Со окултна Книжарница На Реј за истражување!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67