• Обновено
Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

DEN 185.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија, оброк со формула ЗА КАПАК. СЕДИШТЕТО На алмо Природна влажна храна За мачки е без жито и содржи само природни протеини, витамини и есенцијални амино киселини, како што се таурин, лизин, метионин и други. Исечени парчиња зачувани во сопствената супа за готвење. Алмо Природата е храна за миленичиња, произведена со природни состојки, која враќа 100% од својот профит на мачки, кучиња и биодиверзитет преку проектите На Месото фондазионе капелино како прва состојка; 100% Состојки На СЕДИШТЕТО; Без ЖИТО; Висок Извор На Енергија; Без Додатоци; За урамнотежена исхрана, ротирајте различни извори на протеини Со Алмо Природа Целосна и сува храна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Каролини Богатства Bb2859pw Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W

Каролини Богатства BB2859 PW1216 Куче Куќа Колекција Пекинезе Црно Бело Платно Ткаенина Декоративна Перница

DEN 527.84