• Обновено
Трговска Марка Ликовна Уметност Селски Пат До Спујтен Платнена Уметност Од Ернест Лосон

Трговска Марка Ликовна Уметност Селски Пат До Спујтен Платнена Уметност Од Ернест Лосон

DEN 3461.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Големина : 24" х 18". "Селски Пат До Спујтен" тип на уметност на платно. Ернест лосон уметник. Материјал : Платно, дрво. Необликувана. Правоаголник форма. Импресионистички стил. Вертикален формат. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Спремен за бесење. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува без рамка презентација на готовата слика. Селски Пат До типот на уметност на платно Спујтен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28