• Обновено
Паметен и Секси Женски Плус Големина Потпис Чипка Необложени Долна Жица Градник, Стил-SA964

Паметен и Секси Женски Плус Големина Потпис Чипка Необложени Долна Жица Градник, Стил-SA964

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Паметниот И Секси # 1 најпродаван градник сега со додадени функции за да им дадете уште поголема поддршка на вашите облини! Паметниот И Секси Женски Заоблен Потпис Чипка Необложен Градник Со Дополнителна Поддршка е крајниот градник за подобрување на вашата убава, природна форма. Поддржувачка силуета направена со вашата омилена чипка за истегнување за женски талент и целодневна удобност. Мрежестите странични краци ви даваат форма што ја сакате без облога, додека чашите со целосна покриеност ве одржуваат удобно покриени цел ден. Прекрасниот балетски стил назад и крилјата обложени со мрежа се специјално дизајнирани имајќи ги предвид вашите облини за поддршка и мазност. На Паметни И Секси ние веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да се чувствува најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди - но размислувањето за себе е исто така важно! Долна облека не треба да биде само за специјални прилики, а со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Овој градник со целосна покриеност има чаши од тантела што се протегаат за да ви помогнат да бидете безбедни. Дизајниран со решетки, внатрешни странични краци во чашите за проекција и поддршка напред. Овој градник нема поставата под чипка и е чиста необложени градник. Обвиткан долна жица го закотвува необложениот градник од тантела за да обезбеди природен лифт без гломазна подлога. Прилагодливите ремени варираат во ширина во зависност од големината на градникот за поддршка и удобност. Деколте од чипка и прекрасен центар гор лак и детали за скапоцен камен го прават овој градник совршен за секојдневно носење и специјални прилики. Широки крилја обложени со 2 слоја и балетски стил назад за измазнување на страната и грбот. Кадифен, еластичен врв и долна лента за целодневна удобност, без штипкање. Назад прилагодлива кука и затворање на очите. Се вклопуваат тестирани, верни на големината. Опсегот на инклузивна големина вклучува големини на градник со плус големина до 46 DD. За да создадете соодветен сет за градник и гаќички, спарете Се Со Паметни И Секси Гаќички Со Чипка Со Потпис за да го комплетирате изгледот. 94% Најлон, 6% Спандекс, Ексклузивно За Декорација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84

Дорман 924 - Цилиндар За Заклучување На Палење За Изберете Модели На Крајслер Доџ Мицубиши избери: 2002-ДОЏ РАМ 1500, 2003-ДОЏ

Цилиндар За Заклучување на палење Со Тамблери Директна замена овој цилиндар за заклучување на палењет�

DEN 1088.00