• Обновено
Унисе Сентинел Ја Надгради Безбедносната Кошула Со Долги Ракави

Унисе Сентинел Ја Надгради Безбедносната Кошула Со Долги Ракави

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Надградената Безбедносна Кошула ги нуди сите исти квалитетни карактеристики на Нашата Основна Безбедносна Кошула со дополнителни функции, како што се зашиени воени набори—две напред и три назад—и два џебови во хексадецимален стил со затворање на кука и јамка на искривени клапи со украсно копче. Зашиени Воени Набори (Два Напред, Три Назад); Функционални Еполети; Значка-Јазиче со Засилена Прашка и Дупчиња; Скроен Чаршав За Ракави; Додадена Должина За Да Ја Држите Кошулата Напикана; Дизајниран за Сместување На Панцир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00