• Обновено
Итон Бусман Ххц Држач За Автомобилски Осигурувачи, 20А

Итон Бусман Ххц Држач За Автомобилски Осигурувачи, 20А

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Блоковите со осигурувачи и држачите за осигурувачи овозможуваат лесна инсталација и замена на осигурувачите додека ги чуваат осигурувачите содржани и заштитени. Итон Бусман Држач За Осигурувачи вклучуваат карактеристики како : Број На Столбови : 1, Должина : 1,12", Ширина : 0,90".Карактеристики Опсег на печат На Блок Или Држач За Осигурувачи : 1 до 20погуби Блок Или ДРЖАЧ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Напон Рејтинг : Не Е Номинално / Неиндицирачко : Неиндицирачкиконектор Тип : Олово Жица Блок Или Држач ЕДНОНАСОЧЕН Напон Рејтинг : 32vdcbody Материјал : Гума За Серија Осигурувачи : ATCFuse UL Класа : Не Класа Оценетисерии : HHCNumber на Столбови : 1 дизајн на блок со осигурувачи : не Е Применливо : ширина на држачот на осигурувачот : 0,90"Тип На Блок Со Осигурувачи Или Држач За Осигурувачи : Стил На Монтирање На Држачот На Осигурувачот : Тип На Инлинефузија : Автомобилска Висина : 0,62"ГОЛЕМИНА На Жица : 16 Агл должина : 1,12" Итон Бусман Ххц Држач За АВТОМОБИЛСКИ ОСИГУРУВАЧИ, 20а.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67