• Обновено
Блејзер 12V ПРЕДВОДЕНА Надвор Од Патот Возење Светло Комплет Пар 1 2 во Диа Круг 0. Засилувачи L Лумени

Блејзер 12V ПРЕДВОДЕНА Надвор Од Патот Возење Светло Комплет Пар 1 2 во Диа Круг 0. Засилувачи L Лумени

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секоја светилка има димензии 3 1/2во.Комплетот д вклучува комплетен комплет за жици, прекинувач, панел и упатства за лесна инсталација. Комплетот вклучува комплетен комплет за жици, прекинувач, панел и упатства за лесна инсталација.Овој Комплет За Светло За Возење Надвор од Патот Blazer® 12 Волти ги надополнува и подобрува фабричките ламби за глава на секое теренско возило. 2 високи ПЕРФОРМАНСИ 3w Led Диоди на светлина. Леано алуминиумско куќиште е отпорно на корозија. Blazer International е водечки снабдувач НА dot, SAE FMVSS108 и канадски cmvss усогласени и одобрени производи за осветлување на возила за тешки камиони, приколки и RVs.В х 3 9/16ин.Д, содржи 2 Led Диоди и испорачува алуминиумско куќиште со зрак на самото место се спротивставува на корозија висока јачина, јасна поликарбонатна леќа отпорна на удари обезбедува светла без одржување дизајнирани да траат во која било временска состојба ниско 0,6 засилувач на светло испорачува 283 луменски осветлувањеработи СО 12v системскит вклучува 2 светилки, држачи за монтирање, комплетен комплет за жици, прекинувач и упатства за лесно блејзер За инсталација C3067k led светла за возење надвор од патот ги надополнуваат и подобруваат фабричките светилки за глава на секое теренско возило. Блејзер Интернешнл е со седиште Во Лонг Гроув, ИЛ.) : 2, Тип На Конектор : Жица, Димензии L x W x H (во. Супер светлите Led Диоди трошат многу помалку енергија од стандардните светилки, обезбедувајќи долг век на траење и максимална видливост. Работи СО 12 V системи. Поликарбонатната леќа е со големо влијание/издржлива и се спротивставува на пожолтување. Светилки По Светлина (количина. Неговиот тенок дизајн овозможува различни опции за поставување. Обезбедува вкупна осветленост од 283 лумени и вклучува 2 Диоди со високи перформанси од 3 Вати по светлина.) : 2, Боја На Објективот : Јасна, Тип На Светлина : ЛЕР, Излез На Лумен : 283, Вклучен Е Хардвер За Монтирање : Да, Тежина На Производот : 1,45 фунти, Форма : Заокружете Ја секоја тркалезна светилка од 12v со димензии 3 1/2 инчи. Прилагодлив држач одговара на различни модели на возила.В х 3 9/16ин.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33