• Обновено
Џиф Природен Крем Путер Од Кикирики Намачкан, Тегла Од 16 Унци

Џиф Природен Крем Путер Од Кикирики Намачкан, Тегла Од 16 Унци

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Раширете ја љубовта! Лесно е да се направи Со Нашиот Природен Крем Намаз Од Путер Од Кикирики, направен со само пет состојки и 90% кикирики за природно вкусен вкус без мешање. Ниту еден друг путер од кикирики нема да стори, така што е неразумно што ќе уживате во овој класичен вкус на путер од кикирики во комбинација со желе или ќе создадете своја закуска за шоу-затка со брзо ширење на зеленчук или овошје. Ова намаз од путер од кикирики е мазно, кремасто и направено со неодолив вкус на кикирики во кое ќе ужива целото семејство. Џиф Природно Кремасто Намаз од Путер од Кикирики Е Тоа Што Е Добро, што го прави совршен за различни рецепти од едноставни сендвичи до прекрасни печива, куклирани на целер или само самостојно во лажици директно од теглата. Плус, ова ширење путер од кикирики е природно, не содржи конзерванси и има 7g протеини (7% DV) по порција (Видете Информации За Исхрана За Содржина на Маснотии и Заситени Масти), така што дефинитивно ќе сакате да ја задржите добрината и да ги складирате овие добри работи. Содржи 1-16оз Тегла Џиф Природен Крем Путер Од Кикирики Намачкан. 7г протеини (7% ДВ) по порција (Видете Информации За Исхрана За Содржина на Маснотии и Заситени Масти). Секоја тегла го содржи тоа, неодолив вкус на кикирики!. Џиф® Природно Кремасто Намачкување Путер од Кикирики Е Тоа Џифинг Добро. Направено со само пет состојки и 90% кикирики. Природниот путер од кикирики не содржи конзерванси и не е Гмо (Потврден Не-Гмо Проект). Не е потребно мешање, само отворете и раширете за да создадете нешто вкусно што ќе го сака вашето семејство.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67