• Обновено
Малите Луѓе Наизменично Се Вртат Скајвеј Тркачки Патеки Игралишта За Возила

Малите Луѓе Наизменично Се Вртат Скајвеј Тркачки Патеки Игралишта За Возила

DEN 319.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со висина над 3 стапки, Малите Луѓе Со Фишер Цена Се Вртат На Небото Е највисоката тркачка патека на Тркала досега со три различни патеки, одличен фрлач, кул тркачки звуци и фрази и се преправаат дека играат запира на патот, овој сет на патеки е натоварен со одлична тркачка забава за малите деца да ја откријат и споделат. Мали нешта кои прават голема разлика. Наизменично : додека децата ги делат патеките, испраќајќи возила што зумираат надолу и наоколу, тие гледаат дека вртењето наизменично значи позабавна За секого Имагинативна Игра : со возила што лесно се сфаќаат И се преправаат дека играат запирања како станица за бензин и поправка, малите деца можат да ја користат својата имагинација за да создаваат приказни додека играат. Фин Мотор : малите раце добиваат голем тренинг додека ги фаќаат возилата и ги испраќаат да зумираат по патеките. Фишер-Цена Малку Луѓе Се Врти Скајвеј : Возраст : 1 1/2 до 5 Години. Над 3 стапки со 3 различни патеки највисоките тркала песна во собата некогаш!. Фрлачот Наизменично ослободува еден автомобил одеднаш. Пополнете и поправете станици и стрелка што се врти на патот!. Возбудливи тркачки звуци и забавни фрази за споделување, трпеливост и играње заедно. Вклучува 2 Тркала возила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Седиштето на алмо Природа Природно Пилешко Со тиква Во супа Без Жито Влажна Храна За Мачки, 4. оз. Лименки

СЕДИШТЕТО на алмо Природа (ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ИЗВОРИ) Природната Храна За Мачки е висок извор на енергија

DEN 185.28

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84