• Обновено
Галерија Седум Волшебни Вкрстени Сандали За Жени

Галерија Седум Волшебни Вкрстени Сандали За Жени

DEN 222.24

Залиха
Достапно за вашата нарачка

МОДНА ИЗЈАВА направете главите да се свртат во импресивна насока, дадете изјава, носејќи Галерија Седум станови со отворени прсти за жени велите-добив вкус; добив страст! Носејќи Ја Оваа Галерија Седум шик свечени сандали, кажувате нешто големо! Нема потреба да кажувате повеќе или да правите повеќе за да привлечете луѓе околу вас на работа или забавата на која присуствувате, оваа свадба станови чевли зборува мода, овој формален станови прошетки удобност; овој отворен пети фустан чевли прифаќа вклопуваат. СТИЛ НА УДОБНОСТ +++ тие денови завршија нема повеќе иритација, нема повеќе плускавци и нема повеќе болка предизвикана од слабите високи, елегантни шила што ги убиваат вашите стапала до крај. Заборавете на жртвувањето на стапалата поради стилот, оваа вечер сандалите за жени ви даваат дишење и удобност што ви е толку потребна, бидете свои и оставете го талентот да ве опкружува. УДОБНИ ОБУВКИ-Опуштете ги стапалата во фустан сандали за жени што ја гушкаат ногата, рамни со отворени прсти ја поддржуваат ногата додека рамниот ѓон ја надградува цврстината и го намалува триењето и болката, совршено ѕиркаат сандали со прсти овозможува флексибилност и дишење.ГОЛЕМИ КАРАКТЕРИСТИКИ овие елегантни чевли со отворени прсти за жени се конструирани со вештачка кожа; ѓонот е направен со ТПР, а петицата е .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33