• Обновено
Еверлум Магнолија Хармонија Модерен Дијамант Област Килим, Беж Сина, 7'10 x10 ' 2

Еверлум Магнолија Хармонија Модерен Дијамант Област Килим, Беж Сина, 7'10 x10 ' 2

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Додадете слој со живописна боја и димензионален дизајн на вашите подови со тепихот На областа Магнолија Еверлум. Одликувајќи се со шарен преоден дизајн, овој луксузно мек геометриски килим е машина ткаена во високо-низок куп што нуди пријатна удобност под нозете. Издржливите, избледени и отпорни на дамки предива се идеални за области со голем сообраќај. Користете го како тепих во дневната соба, тепих во спалната соба, канцелариски килим или тепих за влез. Подлогата од памучно платно помага да се одржи обликот и убавината на вашиот килим со текот на времето. ЖИВОПИСЕН ГЕОМЕТРИСКИ КИЛИМ : тепихот Од областа Магнолија Еверлум се одликува со шарен, преоден, димензионален, геометриски дизајн на дијаманти, кој е вткаен во луксузно мек и пријатен куп со високо ниско ниво, кој нуди бујна удобност и софистициран стил. СЕ ПРЕПОРАЧУВА УПОТРЕБА СО АМОРТИЗИРАНА ПОДЛОГА ЗА ТЕПИХ : Ултра Стоп Не-Лизгачка Амортизирана Подлога за Тепих препорачана со овој килим за амортизиран чекор (се продава одделно). ВИСОКОКВАЛИТЕТНА И ИЗДРЖЛИВА : Машина ткаена со мешавина од полиестер за собирање и полипропиленски предива за загревање кои се долготрајни, издржливи и идеални за области со голем сообраќај. Подлогата од памучно платно помага да се одржи обликот и убавината на вашиот килим. МЕСТО ВО СЕКОЈА СОБА : овој геометриски килим е минималистички луксуз дефиниран и ќе додаде стил и удобност во секоја просторија. Користете го како тепих во дневната соба, тепих во спалната соба, тепих за влезот, канцелариски килим, кујнски килим или тепих во игротека. ЛЕСНА НЕГА и ОДРЖУВАЊЕ : овој тепих е лесен за чистење. Размачкајте дамки или истури веднаш. Користете средство за чистење теписи по потреба. Исушете темелно. Редовно вакуумирајте.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33