• Обновено
Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Стандардна Решетка ЗА Замена СЕРТИФИЦИРАНА КАПА, За Модели На Седан, Хром/Сребрена сива боја. Тој е Дизајниран да Го Замени Вашиот Постоечки Модул За Контрола на Ладењето На Моторот. Тоа Одговара На Вашиот 2011-2014 Хјундаи Битие Седан. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот За Замена, Одговара На 2011-2014 Хјундаи Битие Седан За Седан Модели, Хром/Сребрена Сива, Изработена од Поликарбонат и Акрилонитрил бутадиен стирен - Термопластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата