• Обновено
Е 5-То Тркало Кука, 16, фунти

Е 5-То Тркало Кука, 16, фунти

DEN 0.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Накуцването На приколката За Приколка Е16 5-то тркало е економичен избор кој нуди многу од истите карактеристики што се наоѓаат во нашите куки За 5-то тркало Од Серијата П. Е16 има бруто рејтинг на тежината на приколката од 16.000 фунти. и може да издржи вертикално оптоварување до 4.000 фунти. Доаѓа со двојна вртлива глава, 10 степени на странично движење и лизгачка плоча против штракање за да обезбеди помазно, потивко возење. Е16, исто така, доаѓа со лесно ракување со една рачка и издржлив карбид во прав за долготрајна заштита од елементите. Со четири поставки за прилагодување на висината, Е16 е брз и едноставен за инсталирање и е поддржан со ограничена доживотна гаранција. Овој накуцване на 5-то тркало ОД 16к доаѓа со збир на стандардни ногарки на 5-то тркало кои се подготвени да се монтираат во креветот на вашиот камион со пар шини и држачи на 5-то тркало (основни шини и загради што се продаваат одделно). Стожери на двојни оски за 10 степени на странично движење. Автоматски се заклучува за лесно, сигурно спојување. Работи со користење на една рачка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84