• Обновено
Железо Команда Екран На Допир Про Неопренови Ладно Време Работа Ракавици; Црна

Железо Команда Екран На Допир Про Неопренови Ладно Време Работа Ракавици; Црна

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Команда Про Неопренови Ракавица Црна : има внесен екран на допир-ЦЕЛОСНА ДЛАНКА. Водоотпорна дланка на допир. Затворање на манжетната ТПР за сигурно вклопување. Неопренови изолирани задниот дел на раката за заштита од студ. Влијание зглоб ТПР за дополнителна заштита. ЛАДНА ЗАШТИТА - Целосна Изолирана Неопренова Конструкција. ЕКРАН НА ДОПИР-Проводен Дланка И Прсти. ВОДООТПОРНА ДЛАНКА-Вр Обложена Дланка. БЕЗБЕДНО ВКЛОПУВАЊЕ-Затворање На Куката И Јамката TPR. ЗАШТИТА ОД УДАР-Заштита НА Тпр На Зглобот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата