• Обновено
Crayola Грофот Уметност Со Работ Дебели ' N Тенки Маркери, Постари Боење

Crayola Грофот Уметност Со Работ Дебели ' N Тенки Маркери, Постари Боење

DEN 2.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Уметноста крејола Со Дебели И Тенки Маркери на Работ ја прават секоја страница за боење понежна! Врвот во конусна форма ви овозможува да произведувате смели потези на боја од неговата страна и поделикатни линии држејќи го исправено. Спарете Се Со Смешност, Черепи Од Шеќер или која било од искривената, откачена, чудно дизајнирана Уметност со наслови на Работ! Crayola 20 Брои Уметност со Работ Дебели 'n Тенки Маркери, Постари Боење. Ја прави секоја страница за боење понежна. Задебелен Креола мастило. 20 бои Родово неутрална палета на бои за сите да уживаат Конусниот врв овозможува и дебели и тенки линии совршено со Секоја Уметност со книга за Рабови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Едноставен Модерен Оз Класичен Гимнастик Со Капак Од Слама И Превртување-Шема На Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик: Океан

Едноставната Модерна Класична Гимнастичарка е со двојни ѕидови и вакуумска изолација за да го одржува �

DEN 799.84