• Обновено
Државниот Универзитет Мичиген Памучна Ткаенина Целиот Дизајн На Шевронен-Продаден од Дворот

Државниот Универзитет Мичиген Памучна Ткаенина Целиот Дизајн На Шевронен-Продаден од Дворот

DEN 95.84

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Државниот Универзитет Мичиген Памучна Ткаенина Целиот Дизајн На Шевронен-Продаден покрај Дворот го побара тоа и ние?слушај! Поздравете ја нашата најнова колекција на нцаа лиценцирана памучна ткаенина. Оваа 100% памучна ткаенина одговара на сите други памучни дизајни за вашето училиште и е совршена за ватирање или кој било креативен проект за шиење. Грижата за оваа ткаенина е лесна само машинско перење на ладно со слични бои и сушење на ниско ниво. Не избелувајте и не пеглајте. Продаден покрај дворот, оваа Висококвалитетна Ткаенина Од Јужна Флорида Фин Памучен Класичен Геометриски Дизајн е широк 44 инчи и може да се купи во должина до 10 јарди. Ако нарачате повеќе од еден двор, ткаенината ќе пристигне во едно континуирано парче. ЗАБЕЛЕШКА : оваа ткаенина не е одобрена за деца -?и облека за спиење. Лиценците за овие официјални производи се само за лична употреба, а не за препродажба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67