• Обновено
Неоформ 20 Лесна Инсталација Зрак Шофершајбната Бришач Ножот

Неоформ 20 Лесна Инсталација Зрак Шофершајбната Бришач Ножот

DEN 271.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трико Неоформ Премиум Перформанси Сечилата на Зракот се она што се случува кога генијалноста и високите перформанси се комбинираат за да се направи премиум сечилото на бришачот. Овие бришачи ги имаат сите исти неверојатни предности на сечилото на зракот, но одат чекор понатаму со тоа што процесот на замена на сечилото на бришачот е многу полесен. Со точниот адаптер веќе залепен на сечилото на бришачот, сечилата ТРИКО Неоформ беа дизајнирани имајќи ја предвид личноста САМ. Трико Неоформ Премиум Перформанси Ножевите на Зракот го земаат целото погодување од тоа како правилно и без напор да инсталираат сечило на бришачот. Трико Неоформ Премиум Перформанси Бришач На Зрак : специфичниот адаптер на Вашето возило претходно прикачен за лесна самостојна инсталација. Меморија Крива Челик за униформа притисок и појасни марамчиња. Ексклузивниот спојувач со двојна точка помага да се елиминира лентата. Екстремна издржливост на сите временски услови. Одговара Изберете : 2015-2022 ЏИП ОТПАДНИК 2015-2023 ФОРД ТРАНЗИТ 2012-2013,2019-2022 Бмв Х5 2008 форд БИК 2022-2023 ФОРД МУСТАНГОТ МАХ-Е 2007 ФОРД ПЕТСТОТИНИ 2011-2022 ВОЛВО С60 2019-2022 Бмв Х7 2010-2017 volvo xc60 2007 FORD FREESTYLE 2008 МЕРКУР SABLE 2008-2016 VOLVO XC70 2006-2011 volvo S40 2007 МЕРКУР МОНТЕГО 2012-2014,2020-2021 BMW X6 2007-2016 volvo s80 2015-2022 volvo v60 2008-2013 VOLVO C30 2015-2018,2020-2022 VOLVO V60 КРОС КАНТРИ 2008-2010 volvo v70 2007-2011 VOLVO V50 2016-2018 VOLVO S60 КРОС КАНТРИ 2014-2018 Астон мартин победи 2012-2016 астон МАРТИН v8 2012-2016 АСТОН МАРТИН DB9 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67