• Обновено
Нурисон Графи Персиски Бел 2' 3 10 Површина Килим

Нурисон Графи Персиски Бел 2' 3 10 Површина Килим

DEN 666.88

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Прекрасно смела и прекрасно графичка, Колекцијата на килими од областа Графикс Од Нурисон е предодредена да испорача преобразувачки допир на драматична привлечност во секоја просторија. Достапно во возбудлива низа современи палети на бои и моќност од долготраен полипропилен за лесна нега, секој возбудлив килим е за извонредна леснотија и сензационален стил. Во интригантно потресените нијанси на темносина и бела боја, овој тепих од областа Графикс Од Нурисон ќе го подигне количникот на елеганција на секоја просторија. Секој килим е брилијантно граничен во традиционален персиски стил на килим, а маестрално моќта се наѕираше за раскошно чувство, долго носење и ниско одржување. Потресена персиска граница-медалјон дизајн во крем и морнарица. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Идеален за умерени сообраќајни области како спални соби или дневни соби. Лесно чистење и одржување на самото место. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Божиќна Облека и Додатоци за Тејиоџио Се Занимава Со Зимска Топла Боја Со Кружен Врат Џеб Со Долги Ракави Долг Фустан

Tejiojio има за цел веднаш да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник...

DEN 0.67

Калифорнија Костими Инкантазија Гламур Вештерка Женски Ноќта На Вештерките Фенси-Фустан Костим За Возрасни, И

Костими во калифорнија Сето тоа блеска не е злато Тоа може да биде само гламурозна вештерка Нашите Возр�

DEN 479.52

Женски Чизми До Глуждот Буци Зимски Чизми Шилести Пети Високи Потпетици Лесни Модни Чизми Дами Чевли Поштенски Обични Црни 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма Со Средно Теле, Зимски Чизми, Чизми Со Високи Потпет�

DEN 591.84

Леснотија Женски Обични Ленени Панталони Растеглива Широка Нога Повлечете Фустан Панталони Панталони За Жени

Жени Лабави Фит Девет Четвртини Панталони Лето Еднобојно Слабеење Дишење Еластични Панталони Со Висок

DEN 2.33