• Обновено
Северна светлина 10 LED осветлена златна блескава елка на елката топче топли бели светла

Северна светлина 10 LED осветлена златна блескава елка на елката топче топли бели светла

DEN 3199.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Northlight Овој елегантен топер на дрво додава светло осветлување на вашата елка. Сјајната starвезда опфаќа чисти светла што дава топол сјај. Совршено на дрво во прозорец или на мантија. Супер светли светилки UL сертифицирани и одобрени само за употреба во затворен простор. Ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен. Доаѓа со резервни осигурувачи и конус за да се прикачи на дрвото, овој елегантен топер на дрво додава сјајно осветлување на вашата елка. Сјајната starвезда опфаќа чисти светла што дава топол сјај. Совршено на дрво во прозорец или на мантија. Карактеристики на производот : Боја : Топли бели сијалици / Чиста жица Број на светилки : 10 Големина на сијалицата : Мини широки агол јасен оловен кабел Двоен дизајн Дополнителни карактеристики на производот : Супер светли сијалици UL сертифицирани и одобрени за употреба во затворен простор, бара само 2 "AA" големина Батериите (не се вклучени) Ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен, доаѓа со резервни осигурувачи и конус за да се прикачи на димензиите на дрвото : 10 "H x 9" W x 1.5 "D материјал (и) : метални/стаклени светилки/жица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата