• Обновено
Високиот пораст на жените во Jordордаче на супер слаби фармерки на Капри

Високиот пораст на жените во Jordордаче на супер слаби фармерки на Капри

DEN 2.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За најтешкото и најтешкото вклопување, одете на фармерките за повлекување на Капри од Jordордаче. Со не-јаз широкопојасен лента, висока вклопување, ткаенина за скулптури за истегнување и дополнителна просторија во колкот и бутот, овие фармерки за повлекување на Капри никогаш не ја губат својата форма, или неговото место на вашата листа на омилени фармерки. Спарете ги со чизми, патики или што било што можете да помислите; Тенок облик на глуждот ви дава многу флексибилност за играње. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Skinny Fit; исечен. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : јамки на ременот; Не-јаз на половината. Superенските високи влечени супер слаби фармерки од Капри од Jordордаче.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Машкиот рип -стоп за мажите на Landau, модерно прилагодено вклопено вклопување, избледени отпорни на џебови, патент од карго,

Трајни, но лесни Ripstop Stretch Screb Pant For Men се прави доволно солиден за скоро секоја работа Двојната лента на по

DEN 3.00