• Обновено
Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум, рокерски столчиња и големи 42 x84 стаклен

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

DEN 1.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7-парчиња за јадење. Овој сет вклучува шест плетени рокери за вртење на грбот и дополнителна голема трпезариска маса од 42 x 84 in. Пространа трпезариска маса има трајно калено стакло и нуди дарежлива количина простор за храна и пијалоци. Со својот декоративен и поддржувачки алуминиумски плетен грб, рокерот за вртење изведува мазен, спин од 360 степени и нежно движење на лулка за гостите да уживаат. Обезбедени се дебели перничиња за седишта од пена за секое столче, обезбедувајќи максимална удобност и релаксација. Запечатени во врвна ткаенина на отворено, овие перници се третираат за да се спротивстават на вода, дамки и УВ бледнее, истовремено одржувајќи ја и нивната оригинална форма. Наменети за домаќини кои уживаат во забавно на отворено, оставете ја колекцијата за јадење традиции да обезбедат совршен амбиент за следниот настан на отворено. Цврсти и издржливи : Направено со тешки алуминиумски рамки без 'рѓа и временски услови, овој сет на разговор се произведува со облога со прав со високи перформанси, што го штити од' рѓа, гребнатини и штетни УВ зраци. Плишани, перничиња од пена се изработени од квалитетни ткаенини кои брзо се сушат и ја одржуваат својата оригинална форма. Ергономски дизајниран за удобност и издржливост за долготрајна употреба за да уживате во многу години . Поставете димензии : Чаир Севкупно : 26,8 "" D x 23.4 "" W x 36 "" H, столче за столче : 19,5 "" D x 20.1 "" W W X 19.9 "" H, Pushion : 20.7 "" D x 19.5 "" W x 4.7 "" H, капацитет на тежина на столот : 250 bs., Табела Димензии : 42.0 "" D x 84.0 "" W x 28.0 "" H. Услуга за клиенти : Услугата за клиенти на Хановер е тука за да помогне! Доколку имате потреба од делови за замена, делови поради оштетување во транзит или имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас и нашиот тим за услуги на клиентите ќе одговори во рок од 24 часа за да ви помогне . 7-парчиња јадење поставено од традициите Колекција. Сетот вклучува шест плетени рокери за вртење на грбот, шест перничиња за седишта и трпезариска маса за стакло. Конструкција на сите временски услови запечатена со заштитна обвивка. Тешки алуминиумски рамки со украсни детали. Рамките природно се спротивставуваат на 'рѓата и корозијата. Столчињата обезбедуваат нежно движење на лулка и целосен спин од 360 степени. Столчињата имаат алуминиумски плетени грбови кои се поддржувачки и имаат декоративна талент. Табелата се одликува со екстра долга таблета со калено стакло со дупка за чадор. Перните од пена брзо се исушат, се спротивставуваат на дамките и УВ штетата. Боја на перница : природен овес. Потребно е одредено собрание. 1-годишна ограничена гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00

Трговска марка ликовна уметност осамена жолта лале 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, рамка од дрво

Тема : Флорална и ботаничка стилот : Современа производ Тип : Дрво рамка, бела матка, акрилна трговска мар

DEN 0.33