• Обновено
Западна Вирџинија планинари со нараквица со јаже со две тони

Западна Вирџинија планинари со нараквица со јаже со две тони

DEN 458.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нашата нараквица за јаже на Западна Вирџинија со две тони нараквица е едноставна нараквица што му дозволува на логото на училиштето да биде starвезда на нараквицата. Овој класичен стил покажува и сребро и злато за да може да се спари одлично со која било облека. Секое парче нараквица има централен прстен за да помогне во полесно отворање и затворање на нараквицата. Нараквицата одговара на зглобот со најголема големина. Сите предмети се направени од легура на цинк и се запечатени со анти-трска. Секое парче е дизајнирано и собрано со работни мајки и баби во нашата канцеларија за производство веднаш пред Тулса, Оклахома. Некои компоненти се направени во Кина, а потоа се собраа гордо во САД. Западна Вирџинија планинари со нараквица со две тони јаже.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67