• Обновено
Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина со голема големина на кожни панталони за џогер од кожен џогер

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина со голема големина на кожни панталони за џогер од кожен џогер

DEN 599.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Фармерките на Софија го прават тоа повторно! Засекогаш-трендовите панталони со џогер сега се завршени во месарница-мека кожа кожа со висока пораст што ги гушка вашите криви-толку забавни и женски! Спарете ги овие женски џогери со вашите омилени врвови-телки за прилики од секојдневно или пријатно плетено пуловер за повеќе полиран изглед. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : ¡Софија фармерки lo Logra de Nuevo! Los Pantalones Tipo Jogger que nunca pasan de moda, llegan con un acabado de piel sintética extra Damente suave y un tiro alto que abraza tus curvas, ¡muy coquetos y femeninos! Комбинација estos joggers de mujer con tu blusa preferida, con camiseta para ocasiones casuales o un un acogedor pulóver tejido para un изгледа más refinado. Ексклузивен en. Материјал : 100% полиестер/100% Полистер. Грижа : Машината за перење/лавар А М'Кина. Земја на потекло : Увезено/Артскуло увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 1x/la Modelo Mide 5’8” y viste una talla 1x. Fit : Jogger Leg/Corte de Pierna Jogger. Подигање и инсејм : високи; 26 ”inseam/tiro alto; 26 ”де Ларго де претприемач. Затворање : 2 копчиња за прицврстување со Zip Fly/Cierre Con 2 Botons A presi'n y cremallera. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи; 2 нефункционални џебови на грбот/2 Bolsillos Laterales Para lo Esencial; 2 Bolsillos posteriores Нема Функционолес. Карактеристики : Дизајн на манжетни со ребра; Faux кожа тело/dise'o con pu’os acanalados; Пил Синттица. Womenенски плус Sizefaux кожни џогери од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хипер тешка 14in. Пакет за црни поштенски врски, јачина на затегнување од 75lb, врски со најлон кабел, торба за резба, 25473

Чувајте ја вашата опрема безбедно врзана со хипер тешка 14in Поштенски врски 20 пакувања Црните кабелски в

DEN 2.00

Sumneple Industries Елегантна цветна вазна гроздобер курзивна поезија цитат Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

DEN 495.84