• Обновено
Дизајнрт Боемска завеса за затемнување

Дизајнрт Боемска завеса за затемнување

DEN 3.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа завеса за црна и црвена цветна шема. Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа бела завеса целосно и безбедно машина што може да се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата