• Обновено
Чекор поштенски мастер, плус пластично пошта со црна завршница

Чекор поштенски мастер, плус пластично пошта со црна завршница

DEN 2.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чувајте ја вашата пошта безбедна од моментот кога ќе се достави до вашиот дом со ова поштенско сандаче за ковано железо со тешка работа. Оваа ставка има силен и солиден изглед за да го направи убаво да се меша со вашиот двор. Исто така, има цврста конструкција направена за да издржи постојани временски промени. Ова поштенско сандаче со тешки работи нуди доволно простор за да ги држите вашите писма, списанија и списанија. Исто така, тој е дизајниран на начин што ви овозможува лесно да пристапите до неговата содржина преку предните и задните отвори за погодност. Дури има дел за вашиот весник, така што останува чист и сув. Ова издржливо, поштенско сандаче со црно ковано железо ќе ја задржи вашата пошта безбедна дури и кога ќе се чува долго време. Оваа ставка вклучува броеви на адреси, хардвер за монтирање и пошта. Поштенско сандаче за ковано железо Плус : нуди и предниот и задниот пристап до внатрешните прегради. Солидна конструкција со двојни wallидови со простран ентериер за да држи писма, списанија и многу повеќе. Удобниот држач за весници ги одржува трудовите чисти и суви. Поштенското сандаче со тешки пратки е достапно во реално црно ковано железо. Димензии на производот : 51 "H x 22" W x 11.5 "г. Вашата пошта е безбедна дури и кога се чува долго време. Бои : црна, куќа и камен рид.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата