• Обновено
РАБОТНИОТ ОГРАВНИ КАРАТ КАРАТ ОБВРСКИ ГОЛЕМИ 3-СТОН РИНГ

РАБОТНИОТ ОГРАВНИ КАРАТ КАРАТ ОБВРСКИ ГОЛЕМИ 3-СТОН РИНГ

DEN 1.67

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овој прекрасен вистински лесен прстен за ангажман на Моисанит е сигурен дека ќе го привлече вниманието на вашата сакана личност. Изработено е од 14 карат жолто злато. Овој исклучителен прстен од зрачен оган има дизајн од три камен со 1,38 CTTW Moissanite камења. Доаѓа достапно во целосна големина 8. Одрекување : Испорака за ова парче трае седум работни дена. Метал Тежина : 2,51 грамсвери Тип : Стил на фининг : 3-камен ангажман рингендер : женски метал : Голдголд Карат : 14 Каратметал Боја : Ширина на жолтеникава ширина : 2,4 ширина : 2,4 Големина на Mmring : 8dimensions : прстен од горната должина 7,2 mm, горната ширина 11mmmoissanite Детали : Тип : Вистински светлосен степен : G-H-Ishape : Octagon/Emerald, Baguettesize : 7mm x 5mm, 5mm x 2,5 mmweight : 1,38 CTTWQUANTITY : 1, 2 Jewelry Setting : Prong Untiour : Prong Untion Предметот пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подароци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мотор пс - Испраќач На Гориво и Собрание На Закачалки се Вклопува изберете: 2013-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2013 - ФОРД ФЛЕКС

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн Модулите за Испорак

DEN 0.33

Нов КАПА Сертифициран Стандарден Модул За Контрола На Ладење На Моторот, Одговара На 2011-Хјундаи Битие Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.67