• Обновено
Без граници на јуниорите надвор од рамената вратоврска предниот дел на очите на очите

Без граници на јуниорите надвор од рамената вратоврска предниот дел на очите на очите

DEN 1.33

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ниту еден врв на границите нема да биде ваш крајно одење оваа сезона. Трендовски копче пред и деликатна ткаенина на очите, совршено пар за да создадете изглед што оди на работа или игра. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Еластичното деколте може да се истроши од рамената; Стајлинг на пуловер. Ракави со должина на лактот со еластични отвори. Декоративно дрвено копче предно; еластична половината со влечење; ткаенина на окото. 97% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Надвор од рамената на очите на рамо за јуниори од без граници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Хановер Традиции 7-парчиња мебел за внатрешен двор за трпезарија, сет за трпезарии, ублажена плетена алуминиумска алуминиум,

Земете го вашиот оброк на отворено со традициите 7парчиња за јадење Овој сет вклучува шест плетени роке�

DEN 1.00

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats за Toyota Camry 2006, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Toyota Camry 2006 : Дизајнирано пр�

DEN 0.33